Michal Plichta | CARPBROTHERS.CZ

Mladý nadějný kaprař a bývalý ligová hokejista. Díky své disciplině se mu v krátkém čase podařilo přinášet výsledky na českých i zahraničních závodech. V rybářském světě má jméno skvělého člověka, úspěšného rybáře a férového obchodníka. 

Petr Novotný | SINGLEPLAYER (CZ)

Petr Novotný je zkušená labská vydra. Není mu cizí lov v jakékoliv roční době. Je precizním rybářem a jde si za svým. Vlastní značku Singleplayer. Na podiu umí zaujmout technickou přednáškou, ale také vyprávěním o lovu kaprů na řece či stojáku.  Petra jsem poznal na jednom z prvních ročníků Carp maratonů v Tovačově, kterého se účastnil s Jirkou Pacovským. 


Ivan Fabián | STARBAITS (SK)

Ivan Fabián je pro mě člověkem, díky kterému před lety vznikl nápad Carp Show Moravia pořádat u nás v Břeclavi. Už naše první setkání bylo hodně inspirující a já věděl, že Ivan je člověk na svém místě. Několikrát mě o tom přesvědčil nejen u vody jako závodník. Zastupuje na Slovensku francouzskou značku Starbaits. 
Na jubilejním 15. ročníku nebude chybět na podiu a bude opět čestným hostem. 


Jirka Scopex Majer  | NIKL (CZ)

Na předcházejícím ročníku Carp Show Moravia mě Jirka Majer dostal filmem 30 let rybářem, kde poutavě vypráví o svých vzorech, spolupracovnících a kaprařských přátelích. Letos bude mít společnou přednášku s Karlem Niklem o jejich nedávné, další úspěšné výpravě na D5. Po skončení videa proběhne diskuse, kde se můžete Jirky na cokoli zeptat. 
Marián Vrba |  METHOD FEEDER FANS (SK)

Som zakladateľom značky Method Feeder Fans.

Method Feeder Fans je mladá slovenská firma zameraná na výrobu návnad a nástrah. Podieľame sa na vývoji úplne nových, pre ryby neopozeraných výrobkov šitých na mieru jednej z najprogresívnejších rybolovných techník posledných rokov - method feeder. Prinášame inovatívne riešenia dostupné bežnému rybárovi. Je pre mňa cťou podeliť sa s návštevníkmi Carp Show Moravia 2023 so svojimi viac ako 35 ročnými skúsenosťami. Moja prednáška bude na tému "Method feeder pre každého..."Jaroslav Dufek | MIVARDI (CZ)

Kaprařině propadl na Berounce a od té doby kapry lovit nepřestal. Po více jak 20-ti leté honbě za velkými kapry, kdy z drtivé většiny lovil na svazových a státních vodách v Čechách a v zahraničí se mu podařilo přelstít několik desítek kaprů přes 20 kg, kterým vévodí lysec s váhou 31,1 kg. 


Karel Nikl 

Karel Nikl s Jirkou Majerem si pro vás letos připravili společnou přednášku o jejich nedávné, listopadové výpravě z Pálavy, kde se jim opět podařilo nachytat nádherné a velké kapry. Můžete se těšit na premiéru videa, ve kterém uvidíte i obrovského šupináče s váhou 31,50 kg, kterého ulovil jejich kamarád Josef Pavelka. Po skončení videa proběhne diskuse, do které se můžete zapojit i vy diváci a kluků se na cokoli zeptat.Pavel Vohralík | MIVARDI (CZ)

Jarda Dufek společně s Pavlem si pro nás připravili přednášku, která bude určitě zajímavá a kaprařsky výživná. Pavel je samotář, ale o rybařině dokáže vyprávět opravdu mistrně. Pavel je stará škola, rybář z obrovským srdcem. Vnímá rybařinu jako styl života a spojení s přírodou.